Blog - Sumo Ads

Sumo Blog

Wybrane case study i aktualności z branży marketingowej

Firma na Facebooku

1 maja 2020 by Kamil Brzoza

Facebook towarzyszy nam już od ponad 16 lat. Początkowo dedykowany był uczniom niektórych szkół i działał na Uniwersytecie Harvarda, w amerykańskim stanie Massachusetts. Pomysłodawcą i twórcą Facebooka jest Mark Zuckerberg, który obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego tego serwisu.

Dlaczego warto zdecydować się na kampanię Google Ads?

27 kwietnia 2020 by Mikołaj Sokołowski

Spora część przedsiębiorców zastanawia się, czy warto zainwestować w Google Ads. Część z nas widzi w takiej kampanii spory potencjał, jednak w dalszym ciągu waha się nad podjęciem ostatecznej decyzji. Co warto wiedzieć na ten temat? Dlaczego warto korzystać z reklamy Google Ads?

Czy warto reklamować się na Twitterze?

26 kwietnia 2020 by Marcin Rott

Wśród mediów społecznościowych prym wiodą takie portale jak Facebook czy Instagram. To tam właśnie tam przeprowadza się największe kampanie reklamowe. Praktycznie każda firma ma tam swoje konto, aktywnie budując wizerunek swojej marki oraz promując swoje produkty. Czy to oznacza, że tylko tam można aktywnie walczyć o pozyskanie nowych klientów?

Dlaczego warto korzystać z LinkedIn w działaniach marketingowych?

20 kwietnia 2020 by Kamil Brzoza

LinkedIn to niezwykle dziś popularna sieć biznesowa służąca do przedstawienia swoich umiejętności oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego potencjalnemu pracodawcy. Wszczęcie odpowiednich działań za pośrednictwem tej platformy bez wątpienia ma bardzo często duży wpływ na rozwój pracownika, ale nie tylko.